Vakar, 23. oktobrī, LU/BS Rīga komanda laukumā mēroja spēkus ar BJBS Rīga/Sportapunkts.lv komandu un izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru – 99:56. Spēles rezultatīvākais spēlētājs Aivis Lēmanis sasniedza double – double – 20 punkti un 16 atlēkušās bumbas.

Spēles rezultātu atklāja Edvards Lucis, kurš bija precīzs divos soda metienos – 2:0. Viesi panāca izlīdzinājumu (2:2), bet uzreiz precīzs bija Aivis Lēmanis (4:2). Arī Kārlis Daga – Krūmiņš un Kārlis Kaugars guva savus pirmos divus punktus spēlē, kas uz tablo vēstīja par 8:7. Mirkli vēlāk 2 punktus iemeta vēl Edvards Lucis – 10:7. Sekoja vairākas spēlētāju maiņas un komanda turpināja veikt izrāvienu – 14:7. Divus uzbrukumus pēc kārtas uz soda metienu līnijas stājās Rihards Aleksandrovs, kurš pirmajā piegājienā realizēja vienu soda metienu, otrajā – jau abus (17:8). Pirmo tālmetienu spēlē realizēja Norberts Strautiņš un Aivis Lēmanis pievienoja vēl divus punktus – 22:8. Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 24:10.

Otrajā ceturtdaļā trejaci iemeta Rihards Aleksandrovs un atklāja LU/BS Rīga rezultātu (27:10). Turpinājumā pretinieki veica nelielu izrāvienu, pietuvojoties līdz 17:29 un 19:31. Kad starpība sasniedza jau vairs tikai -10, mūsu treneri pieprasīja minūtes pārtraukumu, lai mainītu spēles ritmu. Divus punktus iemeta Kaido Liepiņš – Liepa, kā arī Aivis Lēmanis – 37:27. Ceturtdaļa veiksmīgāka padevās BJBS Rīga komandai, kas spēja pietuvoties līdz -9, puslaikā dodoties ar rezultātu 32:41.

Pēc pārtraukuma rezultātu atklāja viesi, bet pēc tam precīzs bija Aivis Lēmanis (2 punkti) un Edvards Lucis (3 punkti) – 46:35. Precīzs metiens no pustālās distances atkal Aivim Lēmanim, pēc tam Kārlis Daga – Krūmiņš pievienoja divus punktus, un arī Aivis Lēmanis pēc Norberta Strautiņa piespēles dankoja grozā, panākot 52:39. Kādu brīdi abas komandas nespēja gūt punktus no spēles, kad no soda metiena līnijas precīzs savos raidījumos bija Dāvis Skreivers (57:39). Kārlis Kaugars iemeta tālmetienu, Andrejs Bikovs iemeta sodiņus, panākot atkal +20 (63:43). Pēdējā uzbrukumā precīzs bija Dāvis Skreivers, kurš iemeta pustālo metienu un komanda pirms ceturtās ceturtdaļas atradās pārliecinošā pārsvarā – 65:45.

Ceturto ceturtdaļu LU/BS Rīga sāka ar 14:0 izrāvienu, precīziem esot Kārlim Dagam – Krūmiņam (2 punkti), Rihardam Aleksandrovam (4 punkti), Edvardam Lucim (4 punkti), Norbertam Strautiņam (2 punkti), Aivim Lēmanim (2 punkti) – pēc kā sekoja pretinieku minūtes pārtraukums. Mūsu komanda turpināja savu izrāvienu, panākot jau 83:45. Pēc spēlētām gandrīz piecām minūtēm savus punktus guva pretinieki un arī tikai no soda līnijas, kad precīzs bija viens sodiņš (83:46). Pēc Valtera Brieža piespēles 2 punktus iemeta Kaido Liepiņš – Liepa. Andrejs Bikovs iemeta vēl divus punktus – 89:53. Kā arī divus tālmetienus iemeta Indriķis Dāvis Jansovs un Kārlis Kaugars (95:53). Pēdējos uzbrukumos vēl precīzi Valters Briedis un Kaido Liepiņš – Liepa, nodrošinot komandai pārliecinošu uzvaru – 99:56.

Spēles rezultāts pa ceturtdaļām: 24:10, 17:22, 24:13, 34:11

LU/BS Rīga: A. Lēmanis (20pt., 16ab.), E. Lucis (13pt.), K. Daga – Krūmiņš (13pt.), R. Aleksandrovs (12pt., 6rp., 4ab.), N. Strautiņš (11pt., 8ab., 6rp.), K. Kaugars (8pt., 4ab.), K. Liepiņš – Liepa (7pt.), D. Skreivers (6pt.), A. Bikovs (4pt.), I. D. Jansons (3pt.), V. Briedis (2pt.).

Nākamo spēli komanda aizvadīs 2. novembrī plkst. 12:00 Hanzas vidusskolā pret A. Kraukļa skolu.