Latvijas U-18 izlase pirms Eiropas čempionāta turpina sagatavošanos posmu, kā arī aizvada pārbaudes spēles Baltijas kausa izcīņā, lai veiksmīgāk sagatavotos startam Eiropas čempionātā, kurš sāksies 27.jūlijā Grieķijā.

Pirmajā Baltijas kausa izcīņas spēlē pirmdien, 15. jūlijā, Latvijas U-18 izlases komanda tikās ar Turcijas komandu un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 66:88.

Spēles rezultāts pa ceturtdaļām: 17:20, 13:23, 24:18, 12:27.

Pirmajā ceturtdaļā tika aizvadīta līdzvērtīga cīņa, kas pēc spēlētām desmit minūtēm uz tablo vēstīja par rezultātu 17:20. Otrā ceturtdaļa mūsu komandai neizdevās kā plānots un komanda iemeta vien 13 punktus, bet pretinieki iemeta par 10 punktiem vairāk, kas nozīmēja kopsummā jau -13 (30:43) pirms došanās pārtraukumā.

Trešo ceturtdaļu apņēmīgāk iesāka mūsējie, pieļāva mazāk kļūdu un bija precīzāki savos uzbrukumos un izdevās uzvarēt šīs desmit minūtes ar rezultātu 24:18. Pēc spēlētām 30 minūtēm rezultāts – 54:61 (-7 punkti).

Apdraudēt pretinieku pārsvaru Latvijas izlasei gan neizdevās, jo komanda aizvadīja neveiksmīgas pēdējās 10 minūtes, ko zaudēja ar rezultātu 12:27, kas nozīmēja zaudējumu arī visā spēlē – 66:88.

Latvijas izlases sastāvā LU/BS Rīga spēlētājs Everts Ramza guva 13 punktus un atdeva 3 rezultatīvas piespēles. Otrs LU/BS Rīga spēlētājs Roberts Bērze guva 3 punktus un izcīnīja 4 atlēkušās bumbas.

Šovakar, 16. jūlijā, plkst. 19:15 Latvijas izlase Baltijas kausa izcīņas ietvaros laukumā tiksies ar Lietuvas komandu.

Latvijas U-18 izlase Eiropas čempionātā ir izvietota C grupā, kopā ar Francijas, Slovēnijasun Grieķijas izlasēm.