Ceturtdien, 18. jūlijā, Latvijas U-20 izlase aizvadīja cīņu pret Melnkalnes izlasi, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 62:79 (22:20, 11:18, 15:19, 14:22). Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs sestdien plkst. 14:15 pret Polijas izlasi un cīnīsies par to, lai saglabātu vietu A divīzijā.

Spēles pirmās desmit minūtes mūsu izlasei padevās ļoti labas, jo izdevās visu ceturtdaļu turēties līdzās pretiniekiem. Latvieši pirmie atklāja rezultātu, realizējot trīs punktus, taču arī pretinieki atbildēja ar to pašu 3:3. Neliels izrāviens padevās mūsu izlasei, kas panāca 12:5 un mirkli vēlāk jau 15:5. Turpinājumā rezultāts abām komandām krājās līdzīgi, taču pretinieki soli pa solim tika tuvāk un pēc spēlētām desmit minūtēm - +2 latviešiem (22:20).

Otrajā ceturtdaļā abas komandas grozam uzbruka mazrezultatīvāk. Pēc pirmās ceturtdaļas, kad vadībā visu laiku atradās latvieši, melnkalnieši otrās ceturtdaļas sākumā izvirzījās vadībā 24:23. Latvijas komanda spēja iemest tikai 11 punktus, jo lieliski aizsardzībā darbojās melnkalnieši. Pēc divdesmit minūtēm rezultāts uz tablo – 33:38, kas jau deva pārsvaru pretiniekiem.

Trešajā ceturtdaļā mūsu komanda centās turēties līdzās, kas arī izdevās kādu laiku (36:40 un 40:45). Tomēr uz ceturtdaļas beigām melnkalnieši spēja atrauties no pretiniekiem jau ar +9. Atsevišķi arī trešo ceturtdaļu izdevās uzvarēt Melnkalnes izlasei (19:15), kas kopsummā ļāva atrasties vadībā jau ar komfortablāku pārsvaru – 48:57.

Pēdējās desmit minūtēs mūsu komanda centās veikt kādu izrāvienu (50:57 un 57:64), kas apdraudētu melnkalniešu uzvaru, taču nesekmīgi un piedzīvots zaudējums ar rezultātu 62:79, kas nozīmē, ka komandai jācīnās par 13. – 16. vietu.

Latvijas U-20 izlasei turpmākajās cīņās ir jāuzvar, lai komanda arī uz nākamo gadu saglabātu vietu A divīzijā, jo 14., 15., un 16. vietas A divīziju pametīs.

LU/BS Rīga spēlētājs Gustavs Kārlis Kampuss guva 5 punktus, izcīnīja 2 atlēkušās bumbas un atdeva 2 rezultatīvas piespēles.

Nākamā spēle tiks aizvadīta sestdien, 20. jūlijā, plkst. 14:15 pret Polijas izlasi.