Ar spēli trešdien, 10.aprīlī, BK “Latvijas Universitāte” uzsāka cīņas OlyBet Latvijas basketbola līgas izslēgšanas turnīrā, kur laukumā tikās ar Jūrmala Betsafe komandu. Pirmajā spēlē studenti piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 56:72 un sērija līdz trim uzvarām nonāca zaudētājos 0:1. Nākamā spēle paredzēta piektdien, 12.aprīlī, Elektrum Olimpiskajā centrā plkst. 20:00.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki, un BK “Latvijas Universitāte” padevās pagalam neveiksmīgs spēles sākums, nonākot iedzinējos ar rezultātu 0:9, pēc kā uzreiz sekoja minūtes pārtraukums. Atgriežoties laukumā, precīzi atkal jūrmalnieki, panākot 11:0, taču tad pirmos punktus guva arī studenti 2:11, precīzam esot Linardam Jaunzemam. Nākamajā uzbrukumā Linards izprovocēja pretinieku uz pārkāpumu, grozā raidīja abus soda metienus un panāca 4:13. Jūrmala Betsafe komanda turpināja rezultatīvi, panākot jau 5:17. Pēc tam precīzs Renārs Birkāns un 7:17. Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 9:21.

Otro ceturtdaļu atklāja Rendijs Feikners – 11:21. Jūrmalnieki grozā raidīja vēl vairākus metienus un panāca jau +16 - 14:30. Sekoja minūtes pārtraukums pēc kura precīzs bija Kārlis Grigaļūns – 17:30. Edvards Mežulis iemeta grozā soda metienu, pievienoja divus punktus un nedaudz samazināja starpību – 20:34. Raidījums grozā gan Jūrmala Betsafe komandai, gan BK “Latvijas Universitāte” puslaika lielajā pārtraukumā dodoties ar +13 – 35:22 Jūrmalas komandas labā.

Arī atgriežoties no lielā pārtraukuma, jūrmalnieki turpināja spēlēt pārliecinoši un nevienā mirklī neļāva studentiem sajust spēles garšu. Jāpiemin, ka jau no pirmās ceturtdaļas spēlē vairs nepiedalījās Linards Jaunzems, kurš guva traumu. Komanda ar šo iznākumu bija izsista no ritma un nespēja vairs atgūt pārliecību par saviem spēkiem. Pēc spēlētas minūtes jau trīs punkti mājiniekiem un tablo vēsta 22:38. Jānis Gertners spēja realizēt pustālo un mirkli vēlāk Aivis Lēmanis arī pievienoja divus punktus – 26:40. Mūsējie atkal pazaudē koncentrāciju un rezultāts jau 30:49. Studenti spēja vairākas reizes izprovocēt pretiniekus uz pārkāpumiem, precīzam esot Edvardam Mežulim un Albertam Putānam. Lai arī vairāki produktīvi caurgājieni, jūrmalnieki arī spēja gūt grozus, kas deva viņiem 53:35 (+18). Renārs Birkāns realizēja trīs soda metienus, trešais spēles nogrieznis noslēdzās 38:57.

Ceturto ceturtdaļu veiksmīgāk turpināja jūrmalnieki, pirmo reizi panākot jau +25 (63:38). Treneris Guntis Endzels sapulcēja savus spēlētājus uz apspriedi, lai kaut nedaudz izdotos sadeldēt šo pārsvaru. Pēc minūtes apspriedes precīzs bija Rendijs Feikners (2punkti), kā arī Kārlis Žunda (2 punkti ar soda metieniem) – 42:63. Sekmīgi uzbrukumi abām komandām un rezultāts turpināja augt – 44:68. Kad jau spēles iznākums bija skaidrs, tad BK “Latvijas Universitāte” spēja samazināt rezultāta starpību un padarīt to pieklājīgāku – no 48:72 gūstot 8 bez atbildes punktus un panākot 56:72, kāds arī bija spēles beigu rezultāts.

BK “Latvijas Universitāte” – Jūrmala Betsafe 56:72 (9:21; 13:14; 16:22;18:15)

BK “Latvijas Universitāte” – R.Feikners (13pt.), E.Mežulis (10pt.), J.Gertners (8pt.), R.Birkāns (5pt.), A.Lēmanis (5pt.), K.Žunda (5pt.), L.Jaunzems (4pt.), K.Grigaļūns (3pt.), A.Dambenieks (2pt.), A.Putāns (1pt.), E.Ramza