3. februārī Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēli Latvijas Univeristāte/BS Rīga komanda aizvadīja savā laukumā, uzņemot viesus no Valmieras – Valmiera Glass VIA 2. Savā laukumā rīdzinieki svinēja uzvaru ar rezultātu 92:70, LU komandas uzvarā artavu deva komandas garais gals – Jānis Gertners guva 17 punktus un Ričards Mugurēvičs sasniedza “double – double” (16p+11ab).

Pirmā puslaika ievadu sekmīgāk aizvadīja Edija Šlesera un Gunāra Gailīša trenētā Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda, gūstot 10 punktu izrāvienu (10:0). Tikai pēc nospēlētām pirmajām piecām minūtēm valmieriešu labā rezultātu atklāja Elvis Brokāns, realizējot divu punktu metienu (10:2). Pirmajā ceturtdaļā mājinieku sekmīgi izpildīti seši trejači deva iespēju  noslēgt pirmo ceturtdaļu ar rezultātu 29:13. Atgriežoties laukumā, Sanda Ozoliņa trenētā Valmieras komanda rādīja pavisam citu sniegumu, pateicoties Māra Riekstiņa metienu precizitātei, valmierieši mājinieku pārsvaru samazināja par 4 punktiem (37:33). Tomēr izlīdzināt rezultātu viesiem neizdevās, pirmā puslaika noslēgumā Niks Salenieks guva vēl septiņus punktus, kurus ar saviem pirmajiem diviem punktiem Latvijas Universitāte/BS Rīga komandas sastāvā papildināja Matīss Koļesinskis. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 49:37.

Otrā puslaika ievadā abas komandas apmainījās ar precīziem metieniem, tomēr panākto rīdzinieku pārsvaru viesiem neizdevās samazināt. Pēc nospēlētām otrā puslaika piecām minūtēm rezultāts - 59:48.  Otrajā puslaikā Latvijas Universitāte/BS Rīga komandas pārsvars turpināja augt pateicoties komandas garā gala spēlētājiem.  Trešajā ceturtdaļā ar rezultativitāti no groza apakšas izcēlās Jānis Gertners, gūstot sešus punktus. Savukārt spēles pēdējā ceturksnī pārliecinošu metienu precizitāti gan no groza apakšas, gan trīspunktu līnijas rādīja Ričards Mugurēvičs. Spēles izskaņā Kārlim Daga Krūmiņam realizējot divu punktu metienu, Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda sasniedza spēles lielāko pārsvaru (+29 punkti), līdz ar to spēles uzvarētājs bija noskaidrots. Atskanot beigu signālam, Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda izcīnīja uzvaru pār Valmieras Glass VIA 2 ar rezultātu 92:70.

Latvijas Universitāte/BS Rīga – Valmiera Glass VIA 2 92:70 (29:13;20:24;22:17;21:16)

Latvijas Univeristāte/BS Rīga - Jānis Gertners 17p., Ričards Mugurēvičs 16p.+11ab., Kārlis Daga-Krūmiņš 13p., Niks Salenieks 11p., Gustavs Kārlis Kampuss 10p., Everts Ramza 10p., Kārlis Kaugars 10p., Matīss Koļesinskis 2p., Kārlis Bodrovs 2p., Teodors Bergmanis 1p.

Nākamā  spēle Latvijas Universitāte/BS Rīgas komanda aizvadīs 6. februārī izbraukumā pret BA “Turība”.