19. janvārī Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas komanda aizvadīja mājas spēli, savā laukumā uzņemot Bauskas BJSS/ SC Mēmele (101:89). Nozīmīgu ieguldījumu komandas uzvarā sniedza Roberts Bērze un Teodors Bergmanis, abiem spēlētājiem gūstot “double - double”.

Latvijas Universitāte/BS Rīga komandai šī bija otrā mājas spēle jaunajā gadā, kurā tika izcīnīta uzvara un sasniegta 100 punktu robeža. Spēles ievadā Bauskas BJSS/SC Mēmeles spēlētājs Eliss Upenieks realizēja metienu no trīspunktu līnijas (0:3), kas arī bija lielākais viesu pārsvars visā spēlē. Turpinājumā spēles rezultāts gāja punkts punktā, mājinieku pārsvaram svārstoties starp  vienu un četriem punktiem, taču otrajā ceturtdaļā Latvijas Universitāte/BS Rīga pārsvars sasniedza pat +16 punktus.  Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu (51:44).

Otrajā puslaikā, izcīnot bumbas zem groziem un pārķerot pretinieku piespēles, Teodors Bergmanis pēc otrajā puslaikā aizvadītām astoņām minūtēm guva savu 12 punktus, taču viesi bija spējuši samazināt starpību līdz -1 (67:66). Lai gan trešā ceturtdaļa noslēdzās par labu viesiem (69:71), tomēr pēdējā ceturksnī Latvijas Universitāte/BS Rīga atguva iepriekšējo pārsvaru. Pēc nospēlētām piecām noslēdzošā ceturkšņa minūtēm spēles rezultāts bija 90:75. Komandas līderis Roberts Bērze spēles izskaņā savam kontam pievienoja vēl 5 punktus, un spēle noslēdzās ar rezultātu 101:89.

Latvijas Univeristāte/BS Rīga – Bauskas BJSS/SC Mēmele 101:89 (29:18;22:26;20:27;30:18).

Latvijas Universitāte/BS Rīga – Roberts Bērze 20 p.+11ab., Gustavs Kārlis Kampuss 18p., Teodors Bergmanis 15p. +13ab., Kārlis Daga-Krūmiņš 14p., Kārlis Kaugars 13p., Aivars Dambis 12p., Mārtiņš Sīlis 7p., Rihards Aleksandrovs.

Nākamā izbraukuma spēle Latvijas Universitāte/BS Rīgas komandai 26. janvārī  pret "Ventspils Augstskola".