Latvijas Universitātes basketbola sistēmas LBL2 komanda Latvijas Universitāte/BS Rīga no 14. līdz 16. decembrim piedalījās Eiropas Jaunatnes basketbola līgas (EYBL) turnīrā. Kopumā triju dienu laikā komanda aizvadīja piecas spēles, izcīnot trīs uzvaras.

EYBL turnīra pēdējā dienā Latvijas Universitāte/BS Rīga aizvadīja vienu spēli pret Polijas komandu “TBV Start Lublin”. Ar divdesmit viena punkta pārsvaru Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda noslēdza turnīru ar uzvaru (88:67).

Spēles ievadā Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda pārliecinoši parādīja vēlmi šajā mačā uzvarēt un ar precīziem metieniem izvirzījās vadībā par divpadsmit punktiem. Līdz pat pirmā puslaika beigām Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda padsmit punktu pārsvaru spēja noturēt sev par labu, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar rezultātu 51:38.

Pēc pirmā puslaika likās, ka spēles liktenis jau ir izlemts par labu Latvijas Universitāte/BS Rīga komandai, tomēr nepilnās piecās minūtēs “TBV Start Lublin” spēja izlīdzināt rezultātu (53:53).  Ilgi pretinieki uzvaras garšu nesajuta, jo Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda spēja atgūties un vadīt spēli sev par labu. Atskanot spēles beigu signālam, Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda svinēja uzvaru ar rezultātu 88:67.

Turnīra pēdējā spēlē rezultatīvākais spēlētājs ar gūtiem 24 punktiem bija Niks Salenieks. Attiecīgi 17 un 16 punktus pievienoja Ričards Mugurēvičs un Roberts Bērze.

Latvijas Univeristāte/BS Rīga - TBV Start Lublin - 88:67 (27:19;24:19;17:17;20:12).

LU/BS Rīga: Niks Salenieks 24 p., Ričards Mugurēvičs 17p., Roberts Bērze 16p.,Mārtiņš Sīlis 10p., Edvards Lucis 7p., Kārlis Bodrovs 7p.,Aivars Dambis 6p.,Teodors Bergmanis, Rihards Aleksandrovs,.