Novembra mēneša pēdējo LBL 2. divīzijas spēli aizvadījusi Latvijas Universitātes/BS Rīga komanda, kas izbraukumā izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, pārspējot BS Ogre. Spēle noslēdzās ar rezultātu 67:78. Kopvērtējuma LBL 2 A grupā, pēc nospēlētām 12 spēlēm, komanda ierindojas 3. vietā.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai  pēc nospēlētas pirmās minūtes, BS Ogres spēlētājam Mikusam Muižniekam saņemot personisko piezīmi pret Gustavu Kampusu, pēc kura sekoja vēl gūti septiņi punkti Latvijas Universitātes/BS Rīgas komandas labā (8:1). Pirmajā ceturtdaļā īpašu pretestību mājinieki neizrādīja, kas ļāva viesiem pārsvaru palielināt, ceturksnim noslēdzoties ar rezultātu 18:13. Otrajā ceturtdaļā Latvijas Universitāte/BS Rīga turpināja pārņemt spēles vadību, komandas rindās izceļoties Artim Arnītim, kurš, realizējot divus metienus, palielināja savas komandas pārsvaru līdz deviņiem punktiem (24:15). Uz brīdi mājinieki spēja samazināt rezultāta starpību par trim punktiem (24:21), tomēr pēc Kārļa Kaugura metiena no tālās distances (27:21) un Kārlis Daga-Krūmiņa realizētā divu punktu metiena, Latvijas Universitāte/BS Rīga atjaunoja lielāku pārsvaru. Otrā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 33:25. Otrā puslaika sākumā komandas vairākkārt apmainījās ar punktu guvumiem, tomēr Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda nevēlējās zaudēt izcīnīto punktu pārsvaru un turpināja viesos diktēt spēles gaitu sev par labu. Trešajā ceturtdaļā lielāko punktu skaitu guva Kārlis Grigaļūns, kas ļāva Latvijas Universitātes/BS Rīgas komandai noslēgt ceturtdaļu ar trīspadsmit punktu lielu pārsvaru 62:49. Noslēdzošo ceturksni ar tālmetienu atklāja Roberts Bērze (62:49). Spēles turpinājumā Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda neļāvās mājiniekiem samazināt rezultāta starpību un visu ceturksni nodrošināja sev ar diviem cipariem rakstāmu pārsvaru. Pēc nospēlētām piecām minūtēm rezultāts bija 74:55. Būtiskus pavērsienus spēles gaitā veikt mājiniekiem vairs neizdevās, cīņai noslēdzoties ar rezultātu

Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas Universitātes/ BS Rīga komandā bija Artis Arnītis ar 16 punktiem, savukārt attiecīgi 15 un 13 punkti Kārļa Grigaļūna un Roberta Bērzes kontā.

Nākamo spēli Latvijas Universitāte/BR Rīga komanda aizvadīs 8. decembrī, savā laukumā uzņemot SK Ezerzeme/Rēzekne.  Mača sākums plkst. 12:00.

BS Ogre - Latvijas Univrsitāte/BS Rīga 61:78 (13:18;12:15;24:29;12:16)

LU: Artis Arnītis 16P., Kārlis Grigaļūns 15P., Roberts Bērze 13P., Aivars Dambis 11P., Gustavs Kārlis Kampuss 9P., Kārlis Daga-Krūmiņš 4P., Ričards Mugurēvičs 3P., Kārlis Kaugars 3P., Teodors Bergmanis 2P., Kārlis Bodrovs.