Trešdien, 21. novembrī, LU/BS Rīga basketbola komanda LBL2 ietvaros viesos tikās ar BJBS Rīdzene/Sportapunkts vienību. Lai arī otrajā puslaikā uz brīdi mūsu komanda jau bija izsējusi iegūto pārsvaru, tomēr galarezultātā LU/BS Rīga varēja svinēt uzvaru ar rezultātu 106:86. Rezultatīvākie spēlētāji LU/BS Rīga komandā bija Gustavs Kārlis Kampuss un Artis Arnītis, savukārt Kārlim Žundam izdevās sasniegt “triple-double” – 10 punkti, 10 atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles.

Spēles rezultātu ar diviem precīziem soda metieniem atklāja LU/BS Rīga basketbolists Roberts Bērze. Pretinieki panāca neizšķirtu, bet Bērzes tālmetiens ļāva rezultāta starpībai pirmoreiz sasniegt četrus punktus (8:4). Pirmās ceturtdaļas pusē “Rīdzenes” basketbolistiem izdevās veikt izrāvienu un pat uz īsu brīdi izvirzīties vadībā (14:15). Viesiem iniciatīvu uzņēmās Artis Arnītis, gūstot septiņus punktus pēc kārtas (23:15). Rezultāts pēc desmit nospēlētām minūtēm – 30:19.

Otro ceturtdaļu laukuma saimnieki iesāka ar sekmīgu tālmetienu, tomēr turpinājums atkal nedaudz sekmīgāks LU/BS Rīga komandai, kuras pārsvars pieauga līdz 14 punktiem (39:25). Pretinieki izmantoja minūtes pārtraukumu, pēc kura tiem izdevās gūt sešus bezatbildes punktus, liekot uz apspriedi sanākt jau viesiem (39:31). Ieilgušo klusumu pārtrauca Nika Salenieka un Gustava Kampusa trejači (45:31), kam sekoja vēl viens minūtes pārtraukums BJBS Rīdzene/Sportapunkts. Sākoties puslaika pārtraukumam, tablo vēstīja par rezultātu 47:35.

Otro puslaiku ar pieciem bezatbildes punktiem atklāja BJBS Rīdzene/Sportapunkts (47:40), kuri arī turpināja deldēt savu deficītu, trešās ceturtdaļas pusē atrodoties vairs tikai viena precīza metiena attālumā no pretiniekiem. Arnītis realizēja abus soda metienus (58:54), bet tam sekoja vēl pieci punkti laukuma saimniekiem, pēc ilgāka pārtraukuma atgūstot vadību (58:59). Trešā ceturtdaļa gan noslēdzās ar LU/BS Rīga izrāvienu, panākot rezultātu 76:67.

Noslēdzošās ceturtdaļas vidū LU/BS Rīga jau bija nodrošinājuši sev 15 punktu pārsvaru (89:74). Laukuma saimnieki izmantoja minūtes pārtraukumu, tomēr viesu pārākums turpināja pieaugt, sasniedzot jau 100 gūtu punktu atzīmi. Spēles galarezultāts – 106:86.

Rezultatīvākie spēlētāji LU/BS Rīga komandā bija Gustavs Kārlis Kampuss un Artis Arnītis, kuriem attiecīgi 24 un 23 punkti, savukārt Kārlim Žundam izdevās sasniegt “triple-double” – 10 punkti, 10 atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles.

Nākamā spēle LU/BS Rīga basketbolistiem jau parīt, 23. novembrī, viesos pie RTU komandas.

BJBS Rīdzene/Sportapunkts:LU/BS Rīga 86:106 (19:30;16:17;32:29;19:30)

LU/BS Rīga: Kampuss 24+7RP, Arnītis 23+5AB, Bērze 21, Žunda 10+10AB+10RP, Kaugars 8, Salenieks 5+5RP, Mugurēvičs 5+8AB, Sīlis 5, Bodrovs 3, Bergmanis 2+5AB.