Trešdien, 14. novembrī, Latvijas Universitātes (LU) basketbola komanda viesos tikās ar "Betsafe/Jūrmala" vienību. Jau spēles ievadā laukuma saimnieki nodrošināja sev pārsvaru, to neizlaižot līdz pat mača beigu signālam. Studentiem nācās piedzīvot zaudējumu ar rezultātu 62:80. Rezultatīvākais spēlētājs LU komandā bija Rendijs Feikners, kuram 11 gūti punkti.

Spēles ievads Latvijas Universitātes komandai, kurai nācās iztikt bez savainojumu guvušā komandas līdera Linarda Jaunzema, izvērtās ļoti neveiksmīgs - pretiniekiem izdevās ne tikai atklāt mača rezultātu, bet gūt 17 bezatbildes punktus pēc kārtas. Pirmās ceturtdaļas vidū ieilgušo klusumu studentiem pārtrauca Jānis Gertners un Alberts Putāns, piecus punktus atspēlējot. Tomēr bija skaidrs, ka pamatīgo deficītu deldēt nebūs vienkārši, par ko liecināja arī rezultāts pēc pirmā ceturkšņa - 14:29. Otrā ceturtdaļa iesākās mazrezultatīvi, līdz tās vidū jūrmalniekiem izdevās veikt vēl vienu izrāvienu, iegūstot sev jau +24 (16:40). LU basketbolisti spēja vien turēties līdzi, neļaujot rezultāta starpībai kļūt vēl dramatiskākai. Rezultāts pēc nospēlēta puslaika - 25:51.

Trešajā ceturtdaļā "Betsafe/Jūrmala" savu pārsvaru pieaudzēja jau līdz trīsdesmit punktiem, ar šādu rezultāta starpību arī šim spēles nogrieznim noslēdzoties (36:66). Noslēdzošajā ceturtdaļā LU basketbolistiem izdevās krietnu daļu deficīta atspēlēt, lielākoties esot precīziem no soda metienu līnijas, tomēr kopumā jūrmalnieki varēja svinēt drošu uzvaru ar rezultātu 62:80.

Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas Universitātes komandā bija Rendijs Feikners, kuram 11 gūti punkti, savukārt deviņus punktus pievienoja Renārs Birkāns.

Nākamo spēli Latvijas Universitātes basketbolisti aizvadīs 25. novembrī, kad savā laukumā uzņems "Tallina Kalev/TLU" komandu. Spēles sākums plkst. 17.30.

Betsafe/Jūrmala:BK Latvijas Universitāte 80:62 (29:14;22:11;15:11;14:26)

Latvijas Universitāte: Feikners 11, Birkāns 9, Mežulis 8, Žunda 8, Gertners 6, Grigaļūns 6, Putāns 6, Šnipke 3, Dambenieks 2, Lēmanis 2, Arnītis 1, Pinne.