Otrdien, 23. oktobrī, LU/BS Rīga komanda LBL2 ietvaros aizvadīja izbraukuma spēli, tiekoties ar pērnās sezonas čempionvienību BK Ķekava. Pēc līdzvērtīgi aizvadītām trim ceturtdaļām, pretiniekiem noslēdzošajā ceturksnī izdevās gūt nozīmīgu izrāvienu, kas lika LU/BS Rīga piedzīvot pirmo zaudējumu šajā sezonā (78:92). Rezultatīvākais mūsu komandā bija Gustavs Kampuss ar 16 gūtiem punktiem.

Spēles rezultātu ar tālmetienu atklāja LU/BS Rīga basketbolists Gustavs Kampuss, kam sekoja vēl divi punkti Mārtiņa Sīļa izpildījumā (5:0). Pretiniekiem izdevās rezultāta starpību sadeldēt līdz diviem punktiem (6:4), taču vēl viens sekmīgs Kampusa trejacis atjaunoja +5 viesiem (9:4). Panākt lielāku pārsvaru LU/BS Rīga gan neizdevās, kamēr pretinieki pamazām deldēja savu deficītu, trīs minūtes līdz pirmās ceturtdaļas noslēgumam pirmoreiz arī pārņemot vadību savās rokās (13:14). Spēles iniciatīvu savās rokās bija pārņēmis BK Ķekava basketbolists Nauris Miezis, kurš ceturkšņa izskaņā īsā laikā guva 13 punktus, ļaujot pēc desmit nospēlētām minūtēm savai komandai iegūt jau pieklājīgu pārsvaru deviņu punktu vērtībā (16:25).

Lielākā daļa otrās ceturtdaļas tika aizvadīta līdzīgā cīņā, mājinieku pārsvaram saglabājoties 8-10 punktu robežās. Ceturkšņa otrajā pusē LU/BS Rīga pēc ilgāka pārtraukuma izdevās garāka bezatbildes punktu sērija, kas ļāva deficītu samazināt līdz četriem punktiem (33:37). Pusotru minūti līdz puslaika pārtraukumam Sīlis ar realizētiem abiem soda metieniem panāca savai komandai atrašanos vairs tikai viena precīza metiena attālumā no spēles izlīdzinājuma (38:40). Pēdējais vārds pirms puslaika beigu sirēnas tomēr piederēja ķekavniekiem, noslēdzot otro ceturtdaļu ar rezultātu 38:44.

Trešo ceturtdaļu atklāja mājinieki, bet tam sekoja piecu punktu izrāviens LU/BS Rīga (43:46). Tuvojoties ceturkšņa vidum, Ričarda Mugureviča sekmīgais tālmetiens panāca līdzsvaru uz tablo (48:48), taču pretinieki atbildēja ar sešiem punktiem pēc kārtas (50:56). Divi Kārļi – Kaugars un Daga-Krūmiņš – viesu deficītu samazināja līdz diviem punktiem (55:57), tomēr ceturkšņa izskaņa atkal sekmīgāka viesiem – 62:69 pēc nospēlētas pusstundas.

Noslēdzošo ceturtdaļu BK Ķekava iesāka ar 16:2 izrāvienu (64:85). Iniciatīvu LU/BS Rīga rindās uzņēmās Kampuss, īsā laikā gūstot sešus punktus (70:87), tomēr izšķirošais lūzums spēles gaitā jau bija noticis, un LU/BS Rīga nācās atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu 78:92.

Rezultatīvākais spēlētājs LU/BS Rīga rindās bija Gustavs Kampuss ar 16 punktiem, kam sekoja Ričards Mugurevičs un Kārlis Kaugars ar attiecīgi 13 un 11 punktiem. Mugurevičam arī 15 izcīnītas bumbas zem groziem.

Nākamo spēli LU/BS Rīga atkal aizvadīs izbraukumā, 27. oktobrī Rēzeknē tiekoties ar SK Ezerzeme/Rēzekne vienību.

BK Ķekava – LU/BS Rīga 92:78 (25:16;19:22;25:24;23:16)
LU/BS Rīga: Kampuss 16, Mugurēvičs 13+15AB, Kaugars 11, Daga-Krūmiņš 9, Ramza 7, Aleksandrovs 7, Sīlis 6, Bērze 5, Bodrovs 4, Slivackis.