Svētdien, 20. oktobrī, basketbola komanda "Latvijas Universitāte" izbraukumā aizvadīja Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēli pret "Keila Coolbet'.

Spēli iesākām pārliecinoši, gan pirmo, gan otro ceturtdaļu noslēdzot ar pārsvaru, tomēr atgriežoties laukumā pēc puslaika mājniekiem izdevās atspēlēties un izvirzīties vadībā. Visu spēli abas komandas spēlēja līdzīgi, tomēr pēdejās ceturtdaļas sākumā iekrāto piecu punktu pārsvaru "Keila Coolbet" komandai izdevās noturēt un uzvara majniekiem ar rezultātu 83:75.

Komandas Latvijas Universitāte" rindãs rezultatīvākie spēlētāji ar gūtiem 18 punktiem - Rūdolfs Švītiņš un Rihards Aleksandrovs, kuram šodienas spēlē izcīnītas septiņām atlēkušās bumbas. Aiz viņiem Arnolds Helmanis ar gūtiem 14 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām.

Nakamā spēle jau mazāk kā pēc nedēļas - sestdien, 26. oktobrī, basketbola komanda "Latvijas Universitāte" dosies izbraukumã, lai stātos pretī "Utilitas Rapla" komandai.