19. oktobrī, plkst. 19.00, Ulbrokas sporta kompleksā tika aizvadīta pirmā mājas spēle pret  "FK Ozolnieki/JN”. Pārliecinošas spēles rezultātā tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 12:5, kas nodrošināja +3 punktus tabulā.

Pirmā perioda sākumā “FK Ozolnieki/JN” komanda atklāja spēles rezultātu, gūstot vārtus mazākumā, bet mājinieki ātri atguvās. Renārs Liepiņš un Rihards Krusts 7.minūtē ātri atbildēja ar diviem vārtiem pēc kārtas, pārņemot vadību ar 2:1. 9.minūtē Gustavs Liekniņš  guva vārtus vairākumā, nostiprinot “Latvijas Universitāte/FS Masters” pārsvaru. Uzreiz pēc šo vārtu guvuma, viesi samazināja rezultāta starpību līdz 3 pret 2. Liekniņš turpināja izcelties ar vēl vienu vārtu guvumu 13.minūtē, bet Roberts Timma pievienoja vēl vienus vārtus, panākot 5:2. Perioda beigās Artis Kenstavičs pielika punktu pirmajai trešdaļai, stabilizējot rezultātu līdz 6:2.

Otrajā periodā dominanci turpināja “LU/FS Masters”. 23 sekundes kopš otrā perioda sākuma, Valdis Valters Vanags guva 7.vārtus, taču Lauris Nazarovs 26.minūtē guva vēl vienus vārtus, palielinot pārsvaru līdz 8:2. “FK Ozolnieki/JN” komanda atbildēja ar vienu precīzu sitienu, tomēr Maksis Klūga ātri atguva trīs vārtu starpību. Noslēdzošos vārtus šajā periodā guva " FK Ozolnieki/JN” komanda, periods noslēdzās ar rezultātu 9:4.

Trešais periods sākās ar agresīvu spēli no abu komandu puses, bet "Latvijas Universitāte/FS Masters" ātri nostiprināja savu pārsvaru. Kārlis Spilbergs 43.minūtē izmantoja vairākumu, gūstot desmitos vārtus komandai. Tikai pēc dažām minūtēm Lauris Nazarovs pievienoja vēl vienu vārtu guvumu, padarot rezultātu graujošu – 11:4. “FK Ozolnieki/JN” nedaudz pierādīja savu meistarību, gūstot piektos vārtus komandai. Lauris Nazarovs spēles izskaņā ar saviem trešajiem vārtiem nostiprināja “Latvijas Universitāte/FS Masters” triumfu, noslēdzot spēli ar rezultātu 12:5.

Par labāko spēlētāju “Latvijas Universitāte/FS Masters” komandā tika atzīts trīs vārtu autors Lauris Nazarovs. Divus vārtus un divas rezultatīvas piespēles guva Gustavs Liekniņš, taču ar vienu vārtu guvumu un trīs rezultatīvām piespēlēm izcēlās Renārs Liepiņš

Nākamā spēlē jau 26. oktobrī, kad florbola komanda dosies uz Talsiem, lai stātos pretī " TALSU NSS/TX KOKS” komandai.