Aizvadītajā nedēļā sporta laukumos valdīja spriedze un aizrautība. Gan 3x3 basketbolā, gan volejbolā, gan mini futbolā komandas demonstrēja izcilu sniegumu un cīnījās par vietu turnīru kopvērtējuma augšgalā. Basketbola laukumā pārliecinošas uzvaras guva Bulta un Mario Kafija & Zupiņa, bet volejbolā Bruni Team izvirzījās līderu godā. Mini futbolā vairākas komandas pārrakstīja tabulu, izceļoties ar dominējošu sniegumu.

3x3 basketbola līga.

15. oktobrī notika aizraujošas cīņas 3x3 basketbola līgā. “Bulta” komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār “Iemetienu” ar 3:0 (5:4, 12:8, 11:9). Šajā mačā “Bulta” demonstrēja izcilu aizsardzību un komandas darbu, noturot vadību visos periodos. Otrajā spēlē “Mario Kafija & Zupiņa” pārspēja “Svešos” arī ar 3:0 (9:3, 14:9, 14:13). Lai gan 3.periodā “Svešie” spēja pietuvoties rezultātam, “Mario Kafija & Zupiņa” noturēja uzvaru ar nelielu pārsvaru.

Volejbola līga.

Volejbola pirmdienā, 14. oktobrī, “15. tačka” komanda triumfēja pār “Kristālhidrātiem” ar 2:0 (seti: 23:21, 21:8). Spēle sākās ar līdzīgu rezultātu pirmajā setā, bet otrajā “15. tačka” pārņēma iniciatīvu. Tajā pašā vakarā “Bruni Team” pieveica “Bloķis” komandu ar 2:0 (seti: 21:17, 21:18), izceļoties ar stabilu spēli gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Trešdien, 16. oktobrī, “Karotes” uzvarēja “Ežus “ar 2:0 (seti: 21:15, 21:13), bet vakara noslēgumā “Zvaigznes” pieveica “Šitos” ar 2:0 (seti: 21:17, 21:17). Šobrīd līderi volejbolā ir “Bruni Team”.

Mini futbola līga.

Ceturtdien, 17. oktobrī, norisinājās spraigas cīņas mini futbola līgā. “Jogo Bonito” komanda zaudēja ar 0:2 pret “Bussines Bedalogi” (2:3, 1:2), tikmēr “PLONK” un “Tiki Taka”komanda spēlēja ļoti līdzvērtīgu spēli, kas nosēdzās ar neizšķirtu 2:2 (4:5, 5:5, 6:1). “Zinību zibeņi” guva pārliecinošu uzvaru pār “Piena zobi” ar 3:0 (7:1, 11:2, 10:2), savukārt “Two goals one cup” zaudēja “Ketamine FC” ar 0:3 (3:6, 1:3, 1:8).