Latvijas Universitāte otrdien izbraukuma spēlē uz Valmieru piedzīvoja zaudējumu Pafbet Latvijas Basketbola līgā.

LU viesu lomā ar rezultātu 67:85 (18:27, 37:46, 51:64) piekāpās Valmiera Glass VIA komandai.

Mājinieki spēli sāka ar lielāku agresivitāti un jaudu aizsardzībā, ko papildināja precīzie metieni, kā rezultātā atstājot studentus iedzinējos jau sākumā. Otrajā puslaikā studentiem izdevās samazināt pretinieku pārsvaru, tomēr puslaika pārtraukumā dodoties, rezultāts joprojām bija par labu mājiniekiem. Spēles otrajā puslaikā studentiem tomēr neizdevās atspēlēties mājiniekiem, un valmierieši ar savu uzvaru panāca pārsvaru sērijā līdz trīs uzvarām (1-2).

LU rindās rezultatīvākais bija Dāvids Vīksne, kurš spēles laikā sakrāja divdesmit trīs, astoņas atlēkušās bumbas un divas rezultatīvās piespēles, kā arī deviņus punktus, trīs atlēkušās bumbas un divas rezultatīvās piespēles pievienoja Ričards Vitoļskis.

Valmiera Glass Via komandā rezultatīvākais ar divdesmit sešiem punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Kārlis Apsītis, kā arī septiņus punktus, piecas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvās piespēles izcīnīja Andrijs Voinalovičs.