Latvijas Universitāte trešdien Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēlē otro reizi šosezon tikās ar Nikolaja Mazura trenēto Tartu Universitāte/Maks & Moorits un cieta zaudējumu.

LU, viesojoties Tartu, ar rezultātu 53:67 (17:21, 13:18, 10:17, 13:11) zaudēja mājiniekiem, kuriem tā bija trešā uzvara pēc kārtas.

Studenti tikai īsu brīdi pirmajā ceturtdaļā bija vadībā, pēc tam pārsvaru gūstot Tartu komandai.

Tiesa LU sāka pakaļdzīšanos pēdējā ceturtdaļā un uzvarēja to ar 13:11, taču jau bija par vēlu, lai studenti varētu cerēt uz uzvaru, kas pārtrauktu četru zaudējumu sēriju.

LU rindās rezultatīvākais ar 14 gūtajiem punktiem bija Eduards Avotiņš, kamēr desmit punktus pievienoja Reinis Avotiņš.

Tartu komandā Latvijas basketbolists Edmunds Elksnis sakrāja astoņus punktus, bet vēl pa 14 punktiem guva Robins Kivi un Adoms Drungils.

Abas komandas šosezon jau bija tikušās vienu reizi, kurā uzvaru savā laukumā ar 80:77 izcīnīja studenti.