Lai godinātu un izceltu tos angļu un vācu valodas skolotājus, kas ar savu talantu un izcilību veic profesionālu pedagoga darbu, trešdien, 8. novembrī, notiks Latvijas Universitātes (LU) dibinātās “Ekselences balvas” pasākumi. Pieci angļu valodas un četri vācu valodas skolotāji no visas Latvijas demonstrēs savas pedagoģijas prasmes īpašos uzdevumos balvas konkursa klātienes kārtā. Viņu sniegumu izvērtēs ekspertu žūrija, kam LU Mazajā aulā sekos svinīga balvu pasniegšanas ceremonija. Tajā īpaši godinās arī divus jaunos angļu un vācu valodu pedagogus. Specbalva tiks pasniegta arī par ieguldījumu angļu valodas apguves veicināšanā Latvijas reģionos.

“Ekselences balvai” šogad izvirzīti angļu valodas skolotājas Agnese Gromova-Ķūrena (Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola"), Rita Murāne-Rutka (Daugavpils Valsts ģimnāzija), Vintra Pūķe (Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola), Daina Spilberga (Jaunmārupes pamatskola) un Laima Takere (Rīgas 49. vidusskola). Par labākajiem vācu valodas skolotājiem izvirzītas Anita Jonasta (Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola), Irita Semane (Ozolnieku vidusskola), Vineta Rozīte (Mārupes Valsts ģimnāzija) un Maija Kokina (Ulbrokas vidusskola). Balvai nominēta arī Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas vācu valodas skolotāja Inga Zeltiņa.

Plašāka informācija: https://www.lu.lv/par-mums/lu-mediji/zinas/zina/t/81327/