Kad: 2023. gada 27. jūnijs plkst. 11.00–14.00

Kur: LU Akadēmiskais centrs (Jelgavas iela 1 un Jelgavas iela 3)

Reģistrācija

Latvijas Universitāte ielūdz zinātniekus apmeklēt Latvijā lielāko un vadošo universitāti un iepazīt tik dažādās pētniecības nozares, kur Universitāte lepojas ar augstiem sasniegumiem.

27. jūnijā, V Pasaules latviešu zinātnieku kongresa pirmajā dienā, zinātnieki aicināti viesoties Latvijas pētniecības organizācijās. 27. jūnijā plkst. 11.00 ciemos aicina arī Latvijas Universitāte, kas sniegs iespēju iepazīt LU Akadēmisko centru, ielūkoties laboratorijās un piedalīties diskusijās ar zinātniekiem.

Vizītes dienā paredzēta atklāšana, kurā visus zinātniekus pie kafijas tases sveiks LU rektors Indriķis Muižnieks, pēc tās zinātnieki tiks aicināti doties ekskursijā pa Akadēmisko centru, bet dienas izskaņā būs iespēja apmeklēt laboratorijas un auditorijas, kur sagaidīs dažādu nozaru zinātnieki.

Lai piedalītos vizītes dienā LU, aicinām reģistrēties: Reģistrācijas anketa.

Vairāk informācijas par kongresu: https://www.zinatneskongress.lv/