Lai sniegtu ieskatu doktorantūras studijās Latvijas Universitātē (LU), atklātu augstākā studiju līmeņa norises nianses un mudinātu maģistrantūras absolventus turpināt izglītības procesu, LU 20. jūnijā plkst.16.00 aicina uz tiešsaistes diskusiju “No Mg. par Dr. Doktorantūra tuvplānā”.

Pasākuma tiešraide būs skatāma www.lu.lv un to ir aicināts klausīties ikviens, kurš apsver domu par studijām doktorantūrā.

Sarunā par doktorantūru piedalīsies LU rektors, profesors Indriķis Muižnieks, LU Akadēmiskā departamenta Akadēmiskās politikas nodaļas vadītājs un Dabaszinātņu doktora studiju programmas direktors Didzis Elferts, LU Humanitāro zinātņu fakultātes doktorante Kitija Balcare, LU Sociālo zinātņu fakultātes doktorante Marija Vorkule un LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes profesors un jaunveidotās doktora studiju programmas “Cilvēkfaktors, drošība darbā un arodveselība” direktors Henrijs Kaļķis. Pasākumu moderēs Ilze Dimanta – LU absolvente, zinātniece.

Diskusija būs skatāma tiešraidē 20. jūnijā no plkst. 16.00 līdz plkst. 17.30 LU tīmekļa vietnē www.lu.lv un LU Facebook lapā.

Aicinām interesentus iesūtīt jautājumus gan diskusijas dalībniekiem, gan piedalīties virtuālajā diskusijā par doktorantūras uzņemšanas nosacījumiem, studiju procesu un kārtību, motivācijuJautājumus gan pirms pasākuma, gan tā laikā var uzdot ŠEIT.

Uzņemšana LU doktora studiju programmās notiks no  21. līdz 31. augustam.