LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs 15. jūnijā LU Akadēmiskā centra Zinātnes mājā organizē vairāku gadu pētījuma “Kā izglītības sistēma var atbalstīt skolotāju, lai skolēni varētu apgūt 21. gadsimta prasībām atbilstošu izglītību?” prezentāciju izglītības ekspertiem un politikas veidotājiem.

LU SIIC publiskos daļu no ilgtermiņa pētījuma (2017.–2022.), kura ietvaros ir radīti rīki, kas dod iespēju iegūt datus par mācīšanas praksi. Analizējot datus par 633 vērotām mācību stundām 50 Latvijas skolās, identificētas statistiski nozīmīgas atšķirības mācīšanas praksē un to veidošanās cēloņi. Prezentācijas noslēgumā tiks piedāvāti risinājumi skolotāju atbalstam, lai skolēni varētu apgūt 21. gs. prasībām atbilstošu izglītību. Kā arī dalībnieki tiks aicināti iesaistīties diskusijā.