24. augustā pl.10 Latvijas Universitātes Zinātņu mājā ar svinīgu pasākumu tiks atvērts lietošanai metodisko materiālu komplekts skolotājiem kursam “Fizika I”. Stundu plāni 245 stundām, metodiskie komentāri, prezentācijas, laboratorijas darbi bez maksas būs pieejami fizikas skolotājiem vietnē skolo.lv. Materiālu komplekts veidots kā svarīgs atbalsts fizikas skolotājiem, gatavojoties mācību stundām. Tas dos iespēju skolotājiem vairāk laika veltīt savu skolēnu vajadzībām un kalpos kā kvalitatīva sagatave, ko pielāgot savas klases niansēm.

Piedalīsies arī projekta partnerorganizāciju vadītāji un pārstāvji: Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša, pārstāvji no Valsts izglītības satura centra, Latvijas Fizikas skolotāju asociācijas prezidente Ludmila Belogrudova un Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas (LETERA) prezidents Normunds Bergs.