Latvijas Universitāte (LU) 105. jubilejā sadarbībā ar Arterritory.com aicina piedzīvot dabas un mākslas satikšanos izstādē “SATIKT AUGU SEVĪ. Etīde dabai un emocijām”, kas no 26. līdz 29. septembri norisināsies LU Botāniskajā dārzā. Pasākuma laikā godināsim LU dižmecenāta Kristapa Morberga, kam šoruden aprit 180, piemiņu.

“Viss sākas ar domu, ar sapni. Tāpat kā Latvijas valsts, arī Latvijas Universitāte reiz bija tikai sapnis, kam mēs noticējām. Tāpēc LU 105. gadu jubilejā mēs vēlamies dāvināt svētkus visiem, kas izglītību un Latvijas valsti uzskata par vērtību. Sadarbībā ar Arterritory.com tapusi izstāde un pasākumu cikls vienā no krāšņākajām vietām Rīgā – LU Botāniskajā dārzā. Laipni gaidīti!” uzsver LU rektors prof. Gundars Bērziņš.

Plašāka informācija