Latvijas Universitātes (LU) 104. dzimšanas dienas svinības "Iedvesmas vakars" norisināsies 29. septembrī plkst. 20.00 Universitātes galvenajā ēkā.

Vakara gaitā viesi varēs baudīt aizraujošus Rīgas cirka priekšnesumus. Ar sirsnīgu sveicienu pārsteigs LU kopkoris un pūtēju orķestris. Muzikāli nepārspējamā un pārliecinošā piedzīvojumā dosimies kopā ar Intaru Busuli un Abonementa orķestri. Bet par deju ritmiem un gaisotni parūpēsies dj ALLVISS. Vakars iepriecinās arī ar īpaši izveidotām 6 Iedvesmas zonām, kurās svinību viesi varēs smelties radošumu un atraktivitāti.

Ieeja LU 104. dzimšanas dienas svinībās "Iedvesmas vakars" ir brīva.

Lai varētu apzināt, ar kādu viesu skaitu rēķināties, lūgums noteikti katram savu apmeklējumu reģistrēt ŠEIT. Pēc 22. septembra un datu pārbaudes tiks izsūtītas ieejas kartes.