Latvijas Universitātes Lībiešu institūts sadarbībā ar Tartu Universitātes Arheoloģijas, ģenētikas un valodniecības starpdisciplināro studiju kolēģiju no 26. līdz 28. jūnijam rīko starptautisku starpdisciplināru konferenci “Livonica 3 + Minor Finnic Languages 2 = 5”.

Apvienotajā konferencē “Livonica 3 + Minor Finnic Languages 2 = 5”, veicinot starpdisciplināras pieejas nozīmi zinātniskajai izcilībai, pulcēsies vēsturnieki, arheologi, ģenētiķi, antropologi, folkloristi, valodnieki un citu jomu pētnieki. Šajā konferencē īpaša uzmanību pievērsīs Centrālā Baltijas jūras reģiona valodu un kultūru kontaktiem. Konferences mērķis ir dot iespēju pētniekiem prezentēt savus aktuālos pētījumus, iepazīties ar jauniem pētījumu atklājumiem radniecīgās jomās, kā arī piedalīties formālās un neformālās diskusijās un, galvenais, rast jaunas sadarbības iespējas kopīgiem nākotnes pētījumiem.

Papildu informācija

Konferences programma