2023. gada 6. novembrī plkst. 17.00 LU Bibliotēkā – LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā (Rīgā, Jelgavas ielā 3, 2. stāvā) tiks atklāta vērienīga grāmatu izstāde “Korejas seno zināšanu mūsdienu atspulgs”.

LU Humanitāro zinātņu fakultātes Āzijas studiju nodaļa sadarbībā ar Pusanas Nacionālo universitāti (Dienvidkoreja) organizē 6. Baltijas starptautisko simpoziju par godu Korejas studiju nodibināšanas 10. gadadienai LU. Simpozija ietvaros norisināsies akadēmiskā konference un tiks atklāta grāmatu izstāde ar vairāk nekā 200 izdevumiem dažādās zinātņu nozarēs.

Grāmatas izstādei sarūpējusi Pusanas Nacionālā universitāte. Ekspozīcija tapusi Pusanas Nacionālas universitātes bibliotēkas un LU Bibliotēkas komandu ciešā kopsadarbībā. Izstādē eksponētās grāmatas tiks dāvinātas LU Bibliotēkai, un tas būs izcils ieguldījums LU studiju un pētnieciskā darba izaugsmes veicināšanā.

Izstāde būs skatāma līdz 17. novembrim.