
28. martā plkst. 16.00 Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtā (LU CFI) Ķengaraga iela 8, Rīgā notiks viens no nozīmīgākajiem zinātnes nozares pasākumiem šajā gadā – Eiropas Komisijas finansētā “CAMART2” projekta noslēguma pasākums, kas ir iezīmējis jaunu laikmetu Latvijas zinātnē un inovācijās.
“CAMART2” ir viens no līdz šim lielākajiem un nozīmīgākajiem projektiem zinātnes attīstībai Latvijā. Astoņu gadu laikā institūtā investēti vairāk nekā 30 miljoni eiro, transformējot LU CFI par starptautisku kompetences centru fotonikas, viedo materiālu un tehnoloģiju jomās.
Pasākuma programmā:
Oficiālās uzrunas – piedalīsies Ekonomikas un Izglītības un zinātnes ministriju pārstāvji, LU CFI direktors Andris Anspoks, Eiropas Komisijas pārstāvji, projekta partneri no Zviedrijas Karaliskā Tehnoloģiju institūta (KTH) un Zviedrijas pētniecisko institūtu konsorcija (RISE).
Paneļdiskusija “Pēc CAMART2": ilgtermiņa finansējums un stratēģija zinātnei, inovācijām un sadarbībai”, piedalīsies Eiropas Pētniecības izpildaģentūras TEAMING nodaļas vadītāja vietniece Federika Rofi, Latvijas Ekonomikas un Izglītības un zinātnes ministriju pārstāvji, LU CFI direktors Andris Anspoks un viena no Latvijas veiksmīgākajiem zinātņietilpīgajiem jaunuzņēmumiem “Cellbox Labs” vadītājs Gatis Mozoļevskis.