Iesniedzot pieteikumu studijām universitātē, var rasties daudz jautājumu. Latvijas Universitātes (LU) Uzņemšanas nodaļa piedāvā izzinošu tiešsaistes vebināru, lai skaidrotu un demonstrētu pieteikšanās procesu Vienotajā uzņemšanā koledžas un bakalaura līmeņa programmās. Pievienojies 9. jūlijā plkst. 16.00, lai iegūtu atbildes uz škietami neskaidrajām niansēm!

Tiem, kas izvēlējušies studijas kādā no Latvijas augstskolām, kur pieteikšanās norisinās elektroniski Vienotajā uzņemšanā pamatstudiju programmās (VUPP) portālā Latvija.lv, LU piedāvā vebināru, kurā LU Uzņemšanas nodaļas vadītāja Laila Jansone pastāstīs, kā pieteikties bakalaura līmeņa studijām un demonstrēs pieteikšanās formu, kas nodrošinās pilnīgu izpratni par pieteikšanās procesu. Noslēgumā ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus, lai uzņemšanas laikā nesaskartos ar sarežģījumiem.

Vebinārs notiks 9. jūlijā plkst. 16.00 platformā Zoom.
Zoom pieslēgšanās saite

Lai piedalītos vebinārā, aicinām reģistrēties pasākumam.

Uzņemšana koledžas un bakalaura studijām norisināsies no 16. jūlija pusnakts līdz 22. jūlija plkst. 16.00, ar plašāku informāciju un LU studiju programmu piedāvājumu var iepazīties gribustudet.lv.