Piemēra izvēle:

1. piemērs
..šādus nekustamos īpašumus Rīgā   Aspāzijas bulvārī 5, jūrmalas gatvē 74/76 un Skanstes ielā 3
LU Ekonomikas fakultātes ēku nodos universitātei.
09.10.2006. DELFI

2. piemērs
Vakar, Eiropas čempionāta futbolā jauniešiem atlases turnīra spēlē Krievijas izlase zaudēja portugāļu komandai ar 0:3.
Portugāļi uzvar Krievijas U-21 futbola izlasi.
11.10.2006. DELFI

3. piemērs
Salīdzinot ar iepriekšējās – 8. Saeimas    vēlēšanām, kad vēlēšanu iecirkņi darbojās no plkst. 8 rītā līdz plkst. 8 vakarā, šajās Saeimas vēlēšanās iecirkņi atvērti no plkst. 7 rītā līdz plkst. 10 vakarā.
Pirmajā vēlēšanu stundā nobalsojuši 20 513 vēlētāji. 07.10.2006. TVNET

4. piemērs
..Dienvidkorejas ārlietu ministrs Bans Kimūns, pašreizējais ANO ģenerālsekretāra vietnieks, indietis Šaši Tarūrs, Taizemes premjerministra vietnieks Suriakiarts Satiratai, Jordānijas sūtnis ANO princis Zeids Raads Zeids al Huseins..
ANO otrais balsojums par Vīķi-Freibergu. 02.10.2006. TVNET

5. piemērs
Savukārt partija „Jaunais laiks” (JL), kuras pārstāvim, Krišjānim Kariņam, esot par ekonomikas ministru valdībā..
Valsts VN akciju izsolē iegūst 74, 235 miljonus latu. 05.10.2006. DELFI

6. piemērs
..taču   runājot par JL rīcību pirms vēlēšanām­   es negribētu tajā iedziļināties, bet aicinātu..
TP potenciālais partneris jaunas valdības veidošanā ir TB/LNNK. 09.10.2006. DELFI

7. piemērs
Konkursā var piedalīties  visi Latvijas pilsoņi  ar augstāko izglītību   sākot no 30 gadu vecuma..
Arvīds Kalme: Dažas utopiskas gaidas no Saeimas. 09.10.2006. DELFI

8. piemērs
Sabiedriskās televīzijas ģenerāldirektoram­   saņemot Ministru prezidenta biroja vadītāja Jurģa Liepnieka organizācijas veidotās Tautas partijas priekšvēlēšanu reklāmas, nevarēja būt šaubu, ka tās ir Tautas partijas reklāmas.
Šēnbergs: Holšteinam jāpiešķir bezmaksas raidlaiks. 05.10.2006. TVNET

9. piemērs
..ģimene vistiešākajā veidā ir atkarīga no sociālās evolūcijas tajā nozīmē, ka      attīstoties sociālajām iespējām vai stabilizējoties jaunām sociāli nozīmīgām vērtībām atsevišķā indivīda apziņā, mainās arī citas vērtības, tostarp tādas, kuras tikušas uzskatītas par tradicionālām.
Kristiāna Lapiņa: Emancipētā sabiedrība jeb kāpēc bērnus var uzticēt tēviem? 13.10.2006. APOLLO

10. piemērs
..Kalvītis, atbildot uz jautājumu par šādu iespējamību   sacīja, ka vispirms esot jāapzinās tie darbi, kas jaunajai valdībai jāveic un pēc tam jāmeklē profesionālākie cilvēki šo darbu veikšanai.
Kalvītis izvairīgi izsakās par iespējamo JL iesaistīšanu valdības veidošanā. 08.10.2006. DELFI

11. piemērs
Divas nedēļas pēc tam, kad Latvijas televīzijas (LTV) ziņu dienesta (ZD) žurnālistu sašutumu izraisīja priekšniecības rīcība, piedāvājot parakstīt nekonkrētus darba līgumu papildinājumus   ZD un LTV vadības attiecībās iestājies pamiers, trešdien   atsaucoties uz LTV ZD darbinieku teikto, raksta laikraksts „Diena”.
LTV žurnālisti sāk parakstīt precizētos darba līgumus. 11.10.2006. DELFI

12. piemērs
ECB turpina cīnīties ar inflāciju eiro zonā­   sadārdzinot eiro kredītus.
Eksperts: ECB lēmums kārtējo reizi ietekmēs kredītņēmējus. 05.10.2006. DELFI

13. piemērs
Šie vēl nav oficiālie izsoles rezultāti taču   spriežot pēc iesniegtajiem piedāvājumiem   ir nopirktas visas .. akcijas..
Valsts VN akciju izsolē iegūst 74, 235 miljonus latu. 05.10.2006. DELFI

14. piemērs
Ņemot vērā visus dienesta pārbaudē konstatētos faktus   ĀRB Avārijas un glābšanas daļas autovadītājam..
Dzērumā avarējušo VUGD šoferi atvaļina no dienesta. 03.10.2006. DELFI

15. piemērs
.. ka apvienība „Dzimtene”   izejot no augstākminēto sabiedriskās domas pētījumu centru veikto aptauju rezultātiem, nepārvar 5% barjeru.
‘Dzimtene’ sūdzēs tiesā sociologus. 02.10.2006. DELFI