Piemēra izvēle:

1. piemērs
Visaugstākais korupcijas pašnovērtējums ir Polijā un Bosnijā un Hercogovinā..
81% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka dzīvo korumpētā valstī. 02.10.2006. TVNET

2. piemērs
Kopš Latvijas iestāšanās ES to pilsoņu skaits, kuri pozitīvi novērtē demokrātijas virzību ES, pieaudzis par pieciem procenta punktiem.
Vismaz puse Latvijas iedzīvotāju nav apmierināti ar demokrātiju Latvijā. 04.10.2006. TVNET

3. piemērs
Īpašu apbrīnu pelna dvīņu māmiņas, tā vien liekas, ka viņām nolemts riņķot tikai ap māju..
Māmiņ, pastāvi pie ratiem! 11.10.2006. TVNET

4. piemērs
Priekšvēlēšanu laikā Ogres 1. vidusskolā ar tās direktora S. Antes svētību tika samainīts stundu saraksts, lai mācību stundu Politika un tiesības ietvaros 11. un 12. klases skolēniem noorganizētu lekciju par jauniešu līdzdalību politikā.
Politiskā aģitācija mācību stundās. 06.10.2006. TVNET

5. piemērs
Politiskā aģitācija mācību stundās. 06.10.2006. TVNET

6. piemērs
Vēlēšanu iecirkņa darbiniekiem nācies ilgi paskaidrot, ka balsot bez pases uzrādīšanas nav iespējams.
Rīgā vēlēšanu iecirknī novērš novērotāja aģitācijas mēģinājumu. 07.10.2006. TVNET

7. piemērs
Mitrevics stāsta, ka šobrīd aizsākts darbs pie moderna atkritumu pieņemšanas punkta izbūves..
Podu vāki cilājas, bet uzņēmumi nespēj sadalīt pienākumus. 09.10.2006. TVNET

8. piemērs
..dalīja biedrība Brimod, kas speciāli šā projekta ietvaros iedibināta Maltas ordeņa palīdzības dienesta paspārnē.
Pārtrauc bezmaksas baltmaizes dalīšanu. 12.10.2006. TVNET

9. piemērs
Otrajā grupā ietilpst mazie un vidējie uzņēmumi, kuriem kartes izgatavošana izmaksā 47 latus.
No šodienas iedzīvotājiem pieejams elektroniskais paraksts. 04.10.2006. TVNET

10. piemērs
Čao atzīmēja ASV vēstnieces Ketrīnas Todas Beilijas lielo ieguldījumu ..un pauda ASV ieinteresētību risināt šo jautājumu.
Latvija tuvāko pāris gadu laikā cer vienoties ar ASV par bezvīzu režīmu. 11.10.2006. TVNET