Projekta gaitas atskaite: 2021. gada februāris - 2021. gada aprīlis
Janvāra beigās 16 pasniedzēji veiksmīgi nokārtoja angļu valodas eksāmenu, tādējādi pilnveidojot savas angļu valodas profesionālās iemaņas. Abu šo grupu dalībnieki lielākoties mācību kursu apguva attālināti un var apliecināt, ka kaut arī attālinātās mācības dažkārt nav vieglas, tās nav šķērslis šai mācību iespējai.
Līdz ar pavasari jauna grupa, vēl sešu akadēmisko spēku sastāvā uzsāka angļu valodas pilnveides mācības, lai nākamā gada beigās pievienotos tiem, kas jau sertifikātus ieguvuši. Pēdējā iespēja pārējiem interesentiem pieteikties mācībām tiks sniegta līdz ar jaunā akadēmiskā gada sākumu, 2021. gada rudenī.
Līdztekus akadēmiskais personāls savas zināšanas papildināja dažādās specializētajās mācības, kuru norise tika nodrošināta attālināti, tostarp “Akadēmiskā personāla zinātniskās darbības publicēšanas prasmes”, “Digitālā medijpratība”, “Akadēmiskā personāla digitālo prasmju attīstība”, “Akadēmiskā personāla kompetenču attīstība līderības jomā”.
Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc iespējām uzlabot savu kompetenci digitālajā jomā, maijā tiks piedāvāts jauns kurss “Tehnoloģiski pedagoģisko prasmju attīstība studiju nodrošināšanai digitālajā vidē”. Pieteikšanās uz šo kursu vēl tiks izsludināta, taču vietu skaits būs ierobežots, tāpēc aicinājums ir neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi.
Arī izglītības iestādēs stažēšanās aktivitāte noritēja daudz neierastāk, taču stažieri kopā ar saviem mentoriem spēja izmantojot savu radošumu un parūpēties par stažēšanās veiksmīgu norisi. Jāmin, ka šobrīd stažēšanās aktivitāti palīdz īstenot arī “drošo pašvaldību” princips un pavasara iestāšanās, kad bērnu un jauniešu interešu izglītības centri spēj atsākt savu darbību, līdz ar to stažēšanās iespēja pastāv arī šādās izglītības iestādēs.