Septembra sākumā Latvijas U-19, U-21 un nacionālās izlases rindas pārstāvējuši 8 Latvijas Universitātes studenti.

3. septembrī Latvijas valstsvienība Nāciju līgas ietvaros Daugavas stadionā uzņēma Andoras izlasi, šajā spēlē nedaudz pietrūka, lai izrautu uzvaru - 0:0.

Pret Andoru otrā puslaika sākumā laukumā devās Latvijas Universitātes students Roberts Uldriķis, kurš šobrīd futbolu spēlē Šveices Superlīgas klubā FC Sion.

6. septembrī Latvijas nacionālā izlase turpināja dalību Nāciju līgas turnīrā, viesos cīnoties neizšķirti 1:1 pret Maltas futbolistiem.

Spēlē pret Maltu debiju Latvijas izlases rindās piedzīvoja Latvijas Universitātes programmas "Biznesa vadība" pirmā kursa students Raimonds Krollis (titula bildē), laukumā aizvadot 62 minūtes.

Raimonds ikdienā pārstāv FK Metta komandu, un Latvijas futbola Virslīgā 16 spēles ir izcēlies ar 8 vārtu guvumiem, kas ir labākais rādītājs starp Latvijas futbolistiem.

Tikmēr 4. un 8. septembrī Latvijas U-21 izlase aizvadīja EČ kvalifikācijas turnīra spēles pret Serbiju un Igauniju - pirmajā spēlē neizšķirts 2:2, otrajā - 1:1.

Latvijas U-21 izlasi pārstāvēja arī "Biznesa vadība" 2. kursa students Emīls Birka, kā arī "Sporta treneris" 1. kursa students Roberts Ķipsts un "Industriālās inženierijas vadība" pirmkursnieks Rihards Ozoliņš.

Izlašu pārtraukumā treniņnometnē atradās arī Latvijas U-19 izlase, kura gatavojas Eiropas Čempionāta Elites kārtas turnīram. Nometnē Liepājā valstsvienība pārbaudes spēlē ar 0:2 piekāpās Virslīgas klubam FK Liepāja.

Šī gada gājuma izlasē piedalījās trīs Latvijas Universitātes studenti: Renārs Guliaks un Gabriels Kirkils (abi "Industriālās inženierijas vadība"), kā arī Normunds Uldriķis (Finanšu menedžments).

Visi seši U-19 un U-21 izlases futbolisti ikdienā spēlē valsts augstākās līgas čempionātā - Latvijas Universitātes sadarbības klubā FK Metta.

Vairāk nekā desmit gadu garumā FS Metta un Latvijas Universitāte ir īstenojusi sekmīgu sadarbību profesionālā futbola attīstībā un ievirzē, duālās karjeras ceļā veidošanā un stiprināšanā, kā arī izglītotu sportistu sagatavošanā.

Sadarbības laikā kopīgi ir uzsākts darbs pie duālās karjeras īstenošanas ceļa izstrādes, kas ļauj profesionālajiem sportistiem apvienot sportu ar augstāko izglītību.

Priecājamies par mūsu studentiem un vēlam turpmākos panākumus!