Trešdien, 30. janvārī, Elektrum Olimpiskajā centrā tikās divas komandas, kuras šo zāli uzskata par savu mājas laukumu - Latvijas Universitāte (LU) un VEF Rīga. Studenti, kuri šoreiz bija nominālie viesi, aizvadīja līdzvērtīgu cīņu pret titulētākajiem pretiniekiem, uzvarot pat pirmo puslaiku, tomēr noslēgumā nācās atzīt vefiešu pārākumu ar rezultātu 70:82. Rezultatīvākais spēlētājs LU rindās bija Edvards Mežulis, kura kontā 15 punktu.

Spēles rezultātu no soda metienu līnijas atklāja Kārlis Žunda. "VEF Rīga" ne tikai atspēlējās, bet arī izvirzījās vadībā (2:4). Tuvākajās minūtēs spēle ritēja līdzīgi, nelielu pārsvaru saglabājot nominālajiem laukuma saimniekiem. Tuvojoties pirmās ceturtdaļas izskaņai, vefiešiem izdevās lielāks izrāviens, kas ļāva pirmoreiz rezultāta starpībai sasniegt divciparu skaitļa apmērus (13:23). Taču punktu pirmajam ceturksnim pielika Latvijas Universitātes spēlētāji Edvards Mežulis un Rendijs Feikners, panākot 17:23. Studentu rokās spēles pavediens atradās arī otrās ceturtdaļas ievadā, kad LU izdevās atspēlēt vēl četrus punktus, nonākot vairs tikai viena precīza metiena attālumā no pretiniekiem (21:23). Renāra Birkāna tālmetiens izlīdzināja rezultātu (29:29), uzsākot Latvijas Universitātes septiņu bezatbildes punktu sēriju (33:29). Vefiešiem izdevās uz brīdi atgūt minimālu vadību (35:36), taču puslaika izskaņā laukumā dominēja studenti, liekot titulētākajiem pretiniekiem pārtraukumā doties, atrodoties iedzinējos ar rezultātu 41:37. Trešā ceturtdaļa Latvijas Universitātes basketbolistiem bija ļoti neveiksmīga. "VEF Rīga" to izdevās sākt ar 23 bezatbildes punktiem (41:60). Pēc gandrīz septiņām nospēlētām minūtēm beidzot precīzs metiens izdevās arī studentiem - pirmos trīs punktus guva Everts Ramza, kuram šī spēle bija debija Latvijas Universitātes komandā OlyBet Latvijas - Igaunijas basketbola līgā. Diemžēl ar lielu rezultativitāti LU neizcēlās līdz pat ceturkšņa beigām, noslēdzot to ar rezultātu 46:68. Noslēdzošā ceturtdaļa jau atkal iesākās ar līdzvērtīgu cīņu. Spēles noslēdzošajās minūtēs Latvijas Universitātei izdevās krietni sadeldēt pretinieku pārsvaru, tomēr glābt spēli vairs neizdevās - ar rezultātu 70:82 uzvaru svinēja pretinieki. Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas Universitātes rindās bija Edvards Mežulis, kuram 15 gūti punkti, savukārt 12 punktu pievienoja Artis Arnītis un Renārs Birkāns. Nākamo spēli Latvijas Universitātes basketbolisti aizvadīs 10. februārī, kad savā laukumā uzņems BC "Valga-Valka/Maks&Moorits". Spēles sākums plkst. 17.30. VEF Rīga – BK “Latvijas Universitāte” 82:70 (23:17; 14:24; 31:5; 14:24). BK “Latvijas Universitāte” – Mežulis 15+5AB, Birkāns 12+7RP, Arnītis 12, Žunda 11+9AB, Feikners 7, Lēmanis 5, Jaunzems 3, Ramza 3, Dambenieks 2, Salenieks, Putāns.