Svētdien, Lāčplēša dienā, patriotiskās noskaņās Latvijas Universitātes (LU) basketbola komanda Elektrum Olimpiskajā centrā aizvadīja mājas spēli pret BK “Ogre”. Diemžēl studentiem pie panākuma tikt neizdevās – pretinieki vadībā atradās visu spēles laiku, tai noslēdzoties ar rezultātu 60:86. Rezultatīvākais spēlētājs LU rindās bija Edvards Mežulis ar 15 punktiem.

Spēles rezultātu ar četriem gūtiem punktiem pēc kārtas atklāja ogrēnietis Kaspars Bērziņš. Aivis Lēmanis divus punktus atguva, bet sekoja pretinieku astoņu punktu izrāviens studentu komandā savulaik pieredzi guvušo Kristapa Dārgā un Edgara Lasenberga izpildījumā (2:12). Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē Latvijas Universitāte pakāpeniski deldēja deficītu, kas pēc 10 nospēlētām minūtēm bija vairs tikai četri punkti (14:18). Otrās ceturtdaļas ievadā Adriana Šnipkes divi punkti ļāva studentiem atrasties vairs tikai viena precīza metiena attālumā no viesiem (17:20). Tomēr izlīdzināt rezultātu neizdevās, jo BK “Ogre” atbildēja ar pieciem punktiem pēc kārtas (17:25). Pirmais puslaiks turpinājās līdzvērtīgā cīņā, nelielu pārsvaru saglabājot viesiem. Dodoties pārtraukumā, tablo vēstīja par rezultātu 30:35. Spēles otrā puse Latvijas Universitātes vienībai iesākās ļoti neveiksmīgi. Savainojuma dēļ laukumā vairs nevarēja doties tās līderis Linards Jaunzems, kā arī pretiniekiem izdevās sākt trešo ceturtdaļu ar 2:16 izrāvienu. Pēc minūtes pārtraukuma klusuma periodu studentu rindās pārtrauca Rendijs Feikners, esot precīzs no tālas distances, taču vēl sekmīgāki trīspunktnieku izpildītāji bija ogrēnieši. Rezultāts pēc 30 nospēlētām minūtēm 41:61. Noslēdzošo ceturksni LU sāka ar piecu punktu atspēlēšanu (50:65). Tomēr BK “Ogre” turpināja uguņot no tālās distances, vēl vairāk palielinot savu pārsvaru un noslēdzot spēli ar rezultātu 60:86. Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas Universitātes komandā bija Edvards Mežulis, kura kontā 15 punkti, savukārt 13 punktus pievienoja Rendijs Feikners. Nākamo spēli Latvijas Universitātes komanda aizvadīs jau trešdien, 14. novembrī, kad viesos tiksies ar "Betsafe/Jūrmala" komandu. Savukārt savā laukumā LU atgriezīsies 25. novembrī, kad Elektrum Olimpiskajā centrā uzņems "Tallina Kalev/TLU" vienību.   LU:BK Ogre 60:86 (14:18;16:17;11:26;19:25). LU: Edvards Mežulis 15+2AB, Rendijs Feikners 13+4AB, Renārs Birkāns 9+1AB, Aivis Lēmanis 6+7AB, Linards Jaunzems 5+2AB, Artis Arnītis 4+5AB, Kārlis Žunda 4+4AB, Arvids Dambenieks 2+2AB, Adrians Šnipke 2+4AB, Alberts Putans, Ričards Pinne.