LU pārstāvji sniedza būtisku ieguldījumu paneļdiskusijā par senioru nozīmi augstākajā izglītībā, daloties pieredzē un labās prakses piemēros Latvijā. Viņi uzsvēra nepieciešamību veicināt starppaaudžu mācīšanos un pielāgot mācību programmas, lai tās atbilstu arī senioru vajadzībām.
Konferences laikā LU pārstāvji prezentēja projekta rezultātus, tostarp izstrādāto tiešsaistes mācību platformu senioriem un starppaaudžu mācību programmu izveides rīkkopu. Šie resursi veicina senioru iesaisti mūžizglītībā un starptautiskajā mobilitātē. LU darbinieki vadīja arī interaktīvu darbnīcu par starppaaudžu mācību programmu izveidi, sniedzot praktiskus padomus un metodoloģiskus ieteikumus, kā veidot efektīvas mācību programmas, kas veicina dažādu paaudžu sadarbību un mācīšanos mūža garumā.
Konferences noslēgumā LU pārstāvji piedalījās diskusijās par nākotnes soļiem mūžizglītībā un mobilitātes jomā, uzsverot nepieciešamību pēc rīcībpolitikas izmaiņām un augstākās izglītības iestāžu iesaistes senioru izglītības nodrošināšanā.
LU darbinieku aktīvā dalība šajā konferencē apliecina Universitātes apņemšanos veicināt mūžizglītību un starppaaudžu sadarbību, kā arī sniedz ieguldījumu senioru izglītības un mobilitātes attīstībā Eiropā.