Latvijas Universitāte aicina iepazīties ar starptautiskā projekta "Nodarbinātība Plus" otro ziņu lapu projekta aktivitātēm 2013.gada 2.pusē

Ziņu lapā īpaša uzmanība pievērsta Nīderlandes un Ungārijas pašvaldību integrācijas politikām mazaizsargāto sabiedrības grupu integrācijai. Tāpat ziņu lapā varēsiet izlasīt par citām projekta aktivitātēm, cilvēkiem un tā progresu.

Lasiet ziņu lapu tiešsaistē vai to lejupielādējiet:

http://labourplus.eu/index.php/news/58-the-newsletter-is-published (angļu val.)

Latvijas Universitātes (LU) Eiropas un sabiedrības attīstības studiju akadēmiskais centrs kopš 2012.gada piedalās starptautiskā ES projektā „Nodarbinātība Plus” (Labour Plus, www.labourplus.eu). Viens no projekta „Nodarbinātība Plus” galvenajiem mērķiem ir cīnīties pret īpaši neizsargātu sabiedrības grupu sociālo atstumtību darba tirgū. Latvijas partnera loma projektā ir sniegt atbalstu projekta pētījumu īstenošanā, integrācijas prakšu pārņemšanas koordinēšanā, piedalīties citās projekta aktivitātēs, kā arī gūt un analizēt citu valstu pieredzi imigrantu integrācijai darba tirgū.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu Interreg 4C programmas ietvaros.

Informāciju sagatavoja: LU Eiropas un sabiedrības attīstības studiju akadēmiskā centra pētnieks, projekta koordinators Romāns Putāns

Dalīties